Concept indeling jeugdteams 2019/2020

Hierbij de voorlopige indeling van het seizoen 2019/2020. Elk jaar is het weer een hele puzzel, dit jaar hebben we geprobeerd zoveel mogelijk de teams gelijk te houden.

Daarbij is er naast plezier ook gekeken naar talent en trainingsopkomst waar de vereiste is als je wedstrijdkorfbal speelt, je twee keer in de week moet trainen.

Wedstrijdkorfbal wordt dit jaar gespeeld in de A1, B1 en B3.
Mocht je nog vragen hebben, of het team waarbij je bent ingedeeld niet zien zitten, kun je contact opnemen via de mail; [email protected] of telefonisch met Anne Wiersma 06 – 38927057.

A1, A2

Jong, Mart deCuperus, Fenna
Kolhek, NickKarst, Lisa
Kuipers, JensMuijs, Luna
Snip, JitzeNutterts, Juna
Snip, SilkoNutterts, Manon
Snip, YnteRiemersma, Tamara
Stoelwinder, DiekoRuiter, Mirthe Noa de
Varwijk, StefanScholte, Tessa
Veen, Bryan van derSienema, Jenny
Vehe, Judith
 Visser, Alyssa
  
Trainer/Coach A’sOlthuis, Gert Jan
 Scholte, Dries
 Wiersma, Anne
 VACATURE

B1

Dijk, JetzeBoer, Gerda de
Mozes, MennoKooi, Kyara
Snip, WouterKuiper, Tirza
Vries, Prospére deMeer, Danisha van der
Wit, Jesse de 
  
Trainer/CoachSnip, Trijnie
 Snip, Wieger

B2

 Dragstra, Femke
 Hoekstra, Marit
 Kaap, Tessa van der
 Kramer, Metha
Texeira de Sousa, Ana
 Veen, Nienke van der
 Velzen, Esmee van
 Velzen, Isabella van
 Verbunt, Nienke
 Wal, Henriët van der
  
Trainer/CoachNutterts, Annick
 Nutterts, Juna

B3

Bock, Jesse deKolhek, Anouk
Boer, Marten Jan deSchuijl, Romy
Hoop, Emiel deSnip, Moniek
Veen, Jayden van der Vehe, Mirthe
Visser, SemWit, Eline de
  
Trainer/CoachKoen, Kuipers
 Snip, Rianne

C1

Frankes, OwenCouperus, Inge
Hoekstra, JesperHaan, Henny de
Kramer, FeikeKolhek, Esmee
Top, Wilkor JanNicolai, Nynke
 Overwijk, Mirte
 Tjoelker, Miriam
  
Trainer/CoachHoeksma, Bianca
 Varwijk, Stefan

C2

 Boersma, Sylvana
 Buma, Amarins
 Eilander, Tessa
 Jansma, Danique
 Nicolai, Myrthe
 Visser, Alieke
 Visser, Jantina
 Wal, Corina van der
 Witteveen, Danique
 Zuur, Kim
  
Trainer/CoachMolen, Iris van der
 Wit, Ivanka de

D1

Dijk, LarsBock, Lotte de
 Buma, Marije
 Esch, Nora van
 Haan, Karlijn de
 Keza, Leslie
 Kompaan, Tamar
 Nieuwman, Silke
 Seggelen, Lisanne van
 Veen, Lieke van der
 Visser, Nynke
 Witteveen, Alysha
  
Trainer/CoachOlthuis, Mirjam
 Snip, Jitze
 Snip, Silko

E1

Bron, JesseHiemstra, Fardau
 Haan, Rosalie de
 Houten, Kayla van
 Tiggehannes, Feyrie
  
Trainer/CoachBron, Grietje
 VACATURE !!!

Kangoeroe’s

 Benedictus, Dieke
 Bruining, Ragna
 Haan, Jelske de
 Oostra, Mara
 West, Lianne van der
  
Trainer/CoachKlunder Jessica